O nás

Jsme první avokádové bistro v České republice a servírujeme něco ‘Příliš krásného k jídlu.’

Naší hlavní surovinou je avokádo a všechny pokrmy, které máme jsou právě z něho. Máme rádi kvalitu a poctivost a to vše promítáme do našich kuchařských dovedností.

Avokáda máme z farmy z Mexika a Peru, kdy farmáři používají speciální zavlažovací systémy, které šetří vodu a jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Maso máme z malo-chovu od českého farmáře a používáme výhradně vyzrálé hovězí což je samozřejmě znát na kvalitě.

Zajišťujeme denní prodej v našem bistru, jezdíme na food festivaly, připravujeme cateringy.

Jak to celé začalo?

Rozhodli jsme se prodat vše, sbalit si dva batohy a vydat se do světa na cesty, kde nás okouzlilo zaměření hodně podniků na jednu konkrétní věc, kterou dělají dokonale. Jelikož milujeme jídlo a gastronomii, tak jsme tušili, že to bude něco s jídlem. Při cestách po Španělsku jsme neustále jedli avokádo, které nám dodávalo denní dávku živin a pak jsme jen rozhodli, že to bude zrovna ono. Avokádové bistro do Česka, kde je hodně lidí zvyklá na guláš s knedlíkem ? Proč ne. Chtěli jsme Čechy naučit jíst avokádo.

Zbytek třeba někdy příště..

Teď se na Vás těšíme v bistru 🙂


Zastavte se na avokádové burrito, havajské poké bowls nebo guacamole s nachos v našem bistru. Všechno můžete sledovat v otevřené kuchyni z lokálních surovin. Avokáda pochází z farmy z Mexika a jejich chuť vás tam zavede. Filtrovaná káva a naše avotoasty udělá šťastným celou vaši rodinu a přátelé. Těšíme se na Vás!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek