náš příběh

Příběh o avokádovém bistru

O gastronomii, cestování a lásce k jídlu.

 

Vytvořit něco. Byla myšlenka, která mě s Filipem napadla. Měli jsme všechno, ale neměli čas, protože oba dva jsme pracovali na snu někoho jiného, našeho zaměstnavatele. Dokonalý život nám nestačil a tak jsme prodali veškerý majetek a život zabalili do jednoho batohu. Cestováním, člověk získá nejvíce zkušeností na světě. Může začít od nuly, být kým chce, potká lidi z celého světa a setká se v jeden den se situacemi, které při normálním běžném životě se stanou v průběhu 10 let.  Cestování nám dalo za cíl hledat příběh pro náš byznys.

 

Každodenní obdiv všem restauracím co mají fronty a zjištění, že dělají jednu dost zásadní věc. Zaměřují se pouze na jednu surovinu, aby byla co nejdokonalejší ze všech a fungovala jako nenahraditelná. Když člověk něco doopravdy chce – hledá a najde. My jsme objevili velký příběh v avokádu a když se setkali přímo s mexickým majitelem jedné z farem už jsme věděli, že to byl ten příběh, který jsme si přijeli. Avokádová plantáž v Mexiku, v hlavě několik receptů a plánů do budoucna. Denní přísun avokád nám dodával instantní pocity štěstí. 

 

Avokádo člověk může jíst jen tak. Na prst, na lžičku, udělat si plnohodnotnou snídani, oběd, dát si ho po tréninku,  udělat si masku a tělu dodá vitamínovou bombu. Proto, se říká – JEDNO AVOKÁDO DENNĚ, UDRŽUJE KRÁSU KAŽDÉ ŽENĚ.

 

V létě 2017 jsme se proto rozhodli vytvořit si koncept street bistra a zkusit to. Začali jsme si plnit sen. V létě objeli všechny festivaly, gastronomické akce, farmářské trhy. Zjistili, že jsme neuvěřitelně spokojení dva lidé, vzhledem k tomu, že se nám podařilo to VYTVOŘIT NĚCO. V roce 2018 už jsme začali přemýšlet nad otevřením naše opravdového bistra, které bude otevřené celý rok a nebude to jen o víkendu.  V listopadu po skvělém Designbloku jsme zakončili další sezónu a naplno začali firmu rozvíjet, hledat prostory pro naše bistro a rozjeli avokádový catering.

 

Máme rok 2019, pracujeme na prostorech, které intenzivně hledáme a věříme, že na jaře bude velký opening.

 

 

<a href=“https://www.kudyznudy.cz/?utm_source=kzn&utm_medium=partneri_kzn&utm_campaign=banner“ title=“Kudyznudy.cz – tipy na výlet“> <img src=“https://www.kudyznudy.cz/KzN/media/Onas/bannery/logo_kudyznudy.gif“ width=“150″  height=“64″ border=“0″ alt=“Kudyznudy.cz – tipy na výlet“> </a>