Jak to začalo

Příběh Avocado Street Bistra

Koupili jsme si dva batohy, dali výpověď z vysněnýho bytu a práce, prodali jsme vše co jsme měli a jeli jsme do světa, cestovat a najít inspiraci k tomu co budeme dělat. 

Na cestách nás nejvíc bavilo jídlo a to i doma samozřejmě. Každý den jsme při cestování městem konzumovali avokádo až jsme narazili na skvělou věc. Obdivovali jsme obchody, restaurace, fastfoody, které byli zaměřeny na jednu věc, ale ta věc byla skvělá. Ta myšlenka nás pohltila a chtěli jsme se jí držet. Vzhledem k tomu, že jsme měli rádi jídlo a avokádo jsme měli zrovna kolem sebe a navíc jsme věděli, že je krásně zdravé, barevné a plné vitamínů, tak netrvalo dlouho a my měli nápad.

Trvalo dlouho všechno promyslet, ale nakonec se nám to povedlo a my se ukázali na naší první street foodové akci, kde jsme měli  francouzské croissanty s avokádem naslano či nasladko. Vyprodali jsme za 5 hodin a mohli jsme jít domů.

Od té doby každý víkend jezdíme na gastronomické události, festivaly či podobné akce zaměřené na jídlo.

Máme v plánu otevřít pobočku, takže se určitě nebojte a často se nás ptejte, protože nás to motivuje udělat to co nejdříve.